Technologie używane w naszej firmie:

PŁÓTNO/CANVAS

Produkt do drukowania zdjęć, reprodukcji obrazów, wszelkich grafik, naciągnięty na krosno malarskie-blejdramę do ekspozycji na ścianie. Struktura CANVAS pozwala nam na uzyskanie niepowtarzalnych wyników drukowania, zwłaszcza zdjęć oraz prac artystycznych. Cechy jakimi się charakteryzuje płótno to znakomita ostrość oraz szeroki zakres tonalny barw.

Płótna poddajemy niewidocznej, ciśnieniowej laminacji w temperaturze 95st/C przez co wydłużamy ich żywotność do 200 lat, można je zmywać wilgotną gąbką w odróżnieniu od innych pozostałych płócien które często mogą się rozmazać. Dostępny laminat matowy oraz błyszczący.

PIANKA

Naklejanie zdjęć na piankę typu KAPA, materiał lekki, dość sztywny, gładki. Zalecany do zastosowań do ekspozycji wewnątrz budynku oraz do wkładania do ram w celu zlikwidowania efektu marszczenia zdjęć w skutek zmiany temperatury oraz stopnia wilgotności w pomieszczeniu.

Dostępne grubości:

  • 5 mm  – biała
  • 10 mm – biała oraz czarna

Dodatkowo: system zawieszeń 3D, możliwość nałożenia ochronnej warstwy w formie laminatu satyna-mat, połysk, w temp. 60st/C.

PCV

Spienione PCV jest idealnym, gładkim, lekkim materiałem zalecanym do podklejeń formatów powyżej rozmiaru 20×30. Ze względu na idealnie gładkie i proste krawędzie często stosuje się jako wykończenie bez dodatkowej ramy, może być zaopatrzone w specjalną zawieszkę oraz kostki dystansowe co daje na ścianie efekt 3D.

Dostępne grubości PCV: 3mm, 5mm, 10mm. (wszystkie inne na życzenie klienta)

Grubość 3mm idealnie nadaje się do oprawienia w gotową ramę w celu usztywnienia zdjęcia i zniwelowania efektu marszczenia (ciepło-zimno, sucho-wilgotno)

Dodatkowo: system zawieszeń 3D, możliwość nałożenia ochronnej warstwy w formie laminatu satyna-mat, połysk, w temp. 60st/C.

 

DIBOND

Płyta kompozytowa składająca się z dwóch aluminiowych okładzin oraz rdzenia polietylenowego. Odporna na zmianę temperatur, charakteryzująca się wysoką szczelnością, nie deformuje się, ani nie ulega rozciąganiu, wytrzymała na zgięcia i inne uszkodzenia. Bardzo estetyczny wygląd.

Dostępne grubości: 3mm

Dodatkowo: system zawieszeń 3D, możliwość nałożenia ochronnej warstwy w formie laminatu satyna-mat, połysk, w temp. 60st/C.

 

SZKŁO

Technologia klejenia zdjęć pod szkło polega na perfekcyjnym wykończeniu fotografii. Szkło używane przez naszą firmę jest idealnie białe i przezroczyste.

OPTI WHITE – bo takiego używamy, jest szlachetnym rodzajem szkła mającym zastosowanie w najbardziej designerskich produktach. Delikatnie oszlifowane krawędzie powodują wrażenie niespotykanej dotąd elegancji. Zastosowanie specjalnego, transparentnego kleju sprawia, że fotografia nabiera głębi oraz blasku, wzmocnione wrażenie kontrastu barw powoduje że całość staje się wyjątkową, niepowtarzalną pracą. Tego typu zdjęcie pasuje do standardowej jak i nowoczesnej scenerii mieszkania podnosząc jego walory.

Dostępne grubości: 4mm

Dodatkowo: system zawieszeń 3D

 

LAMINOWANIE

Na specjalne życzenie wykonujemy laminację zdjęć dla ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV, działaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Laminat nadaje przyjemne wykończenie, chroni emulsję, przedłuża żywotność oraz trwałość zdjęć. Do dyspozycji naszych Klientów posiadamy laminat satyna-mat oraz błyszczący. Nanosimy na fotografię na urządzeniu renomowanej niemieckiej firmy BIEDERMANN.